576 664 382

Fotowoltaika Piekary Ślaskie

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Piekarach Śląskich

O firmie
Fotowoltaika Piekary Ślaskie

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy zajmującej się fotowoltaiką! Jesteśmy ekspertami w dziedzinie energii odnawialnej i pomagamy naszym klientom zmienić ich domy lub firmy w źródła energii. Nasza firma oferuje pełną gamę usług związanych z projektowaniem, instalacją i serwisem paneli fotowoltaicznych oraz innych rozwiązań związanych z produkcją i magazynowaniem energii elektrycznej. Jednym z naszych flagowych produktów jest technologia smart w fotowoltaice, która pozwala na optymalne wykorzystanie energii słonecznej i znaczne oszczędności w kosztach energii elektrycznej. Technologia ta opiera się na zastosowaniu zaawansowanych systemów monitoringu i sterowania, które pozwalają na stały monitoring produkcji energii z paneli fotowoltaicznych oraz kontrolę i optymalizację zużycia energii w domu lub firmie. Dzięki technologii smart w fotowoltaice, możesz mieć pełną kontrolę nad produkcją i zużyciem energii, co pozwala na jeszcze większe oszczędności i wygodę korzystania z energii słonecznej. Dodatkowo, systemy smart fotowoltaiczne są w stanie zapewnić bezpieczeństwo energetyczne, gdyż umożliwiają magazynowanie energii, co jest szczególnie ważne w przypadku awarii sieci energetycznej. Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych produktów i usług związanych z fotowoltaiką. Nasi specjaliści chętnie doradzą Ci w wyborze najlepszego rozwiązania dla Twojego domu lub firmy, a nasze doświadczenie i zaangażowanie w produkcję energii odnawialnej pozwoli na osiągnięcie optymalnych efektów w zakresie wydajności i ekonomiczności Twojego systemu fotowoltaicznego.

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Piekary Ślaskie
Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie
Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Technologia smart

Technologia smart w fotowoltaice jest innowacyjnym rozwiązaniem, które pozwala na jeszcze lepsze wykorzystanie energii słonecznej oraz na kontrolę produkcji i zużycia energii w czasie rzeczywistym. Dzięki wykorzystaniu zaawansowanych systemów monitoringu i sterowania, inteligentne systemy fotowoltaiczne zapewniają stały dostęp do informacji dotyczących produkcji energii, zużycia oraz magazynowania energii, co pozwala na optymalne zarządzanie źródłem energii. W ramach technologii smart w fotowoltaice, stosowane są różne rozwiązania, w tym m.in.: Systemy monitoringu i sterowania: to zaawansowane systemy, które pozwalają na stały monitoring produkcji energii elektrycznej z paneli fotowoltaicznych, kontrolowanie ilości i jakości energii w czasie rzeczywistym oraz optymalizację zużycia energii. Systemy magazynowania energii: umożliwiają magazynowanie energii elektrycznej w celu wykorzystania jej w późniejszym czasie, gdy produkcja energii z paneli fotowoltaicznych jest mniejsza niż zużycie energii. Dzięki temu, możemy zwiększyć samodzielność energetyczną naszego domu lub firmy oraz zmniejszyć koszty energii elektrycznej. Inteligentne rozwiązania oświetleniowe: pozwalają na automatyczne sterowanie oświetleniem, w zależności od naszych potrzeb, a także dostosowanie do warunków pogodowych i pory dnia. Automatyzacja klimatyzacji i ogrzewania: umożliwiają kontrolowanie i dostosowanie temperatury w pomieszczeniach, co pozwala na jeszcze większe oszczędności w kosztach energii. Technologia smart w fotowoltaice zapewnia nie tylko oszczędności w kosztach energii, ale także pozwala na zwiększenie efektywności wykorzystania energii słonecznej oraz wpływa na zmniejszenie emisji CO2. Warto pamiętać, że inwestycja w inteligentny system fotowoltaiczny to inwestycja w przyszłość, która zwróci się w postaci oszczędności i korzyści dla naszego środowiska. 

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Piekary Ślaskie
6000+
instalacje fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Piekary Ślaskie
32%+
instalacje fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Piekary Ślaskie

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Piekarach Śląskich i okolicy

Oferujemy kompleksowe rozwiązania związane z panelami fotowoltaicznymi i instalacjami fotowoltaicznymi, w tym także wykorzystujące najnowocześniejsze technologie smart. Technologie smart w fotowoltaice umożliwiają jeszcze skuteczniejsze wykorzystanie energii słonecznej oraz lepszą kontrolę nad produkcją i zużyciem energii elektrycznej. Dzięki temu nasze systemy fotowoltaiczne nie tylko zapewniają oszczędności na rachunkach za prąd, ale również pozwalają na redukcję emisji CO2 do atmosfery. Jednym z rozwiązań, jakie oferujemy, są inteligentne inwertery, które umożliwiają monitoring i sterowanie produkcją energii elektrycznej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwe jest optymalne wykorzystanie energii w domu lub firmie, a także sprzedaż nadwyżek energii do sieci. Kolejnym rozwiązaniem jest wykorzystanie inteligentnych systemów zarządzania energią, które pozwalają na dostosowanie produkcji i zużycia energii do aktualnych potrzeb i warunków atmosferycznych. Dzięki temu możliwe jest oszczędne i efektywne wykorzystanie energii, a także minimalizacja kosztów związanych z zakupem energii elektrycznej z sieci. W naszej ofercie znajdziesz również panele fotowoltaiczne wykorzystujące technologię smart, które pozwalają na optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Są one wyposażone w sensory i sterowniki, które umożliwiają regulację kąta nachylenia paneli oraz optymalizację ich ustawienia względem słońca. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą, aby dowiedzieć się więcej o naszych rozwiązaniach związanych z fotowoltaiką oraz technologią smart. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą dobrać najlepsze rozwiązania dla Twojego domu lub firmy.

Panele fotowoltaiczne Piekary Ślaskie

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Piekary Ślaskie