576 664 382

Fotowoltaika Lubsko

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Lubsku

O firmie
Fotowoltaika Lubsko

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy zajmującej się fotowoltaiką! Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy pomogą Ci w doborze i instalacji paneli fotowoltaicznych, abyś mógł korzystać z darmowej energii słonecznej i obniżyć rachunki za prąd. Wraz z rozwojem technologii smart, panele fotowoltaiczne stały się jeszcze bardziej wydajne i elastyczne w zarządzaniu energią. Dzięki zastosowaniu różnych narzędzi i systemów, możliwe jest kontrolowanie i optymalizacja produkcji i zużycia energii w czasie rzeczywistym. W naszej ofercie znajdziesz panele fotowoltaiczne zintegrowane z różnymi technologiami smart, takimi jak inteligentne systemy monitorowania zużycia energii, systemy zarządzania energią, inteligentne magazyny energii, a nawet ładowarki samochodowe zasilane energią słoneczną. Dzięki temu będziesz mógł kontrolować produkcję i zużycie energii w swoim domu lub firmie, co pozwoli Ci na maksymalne wykorzystanie energii ze słońca i minimalizację kosztów. Nasza firma oferuje również kompleksowe usługi instalacji paneli fotowoltaicznych, w tym projektowanie, montaż, serwis oraz doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego systemu fotowoltaicznego dla Twoich potrzeb i możliwości finansowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już od dłuższego czasu korzystają z energii słonecznej i oszczędzają na rachunkach za prąd!

Panele fotowoltaiczne Lubsko
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Lubsko
Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko
Panele fotowoltaiczne Lubsko

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Lubsko

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Lubsko

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Lubsko

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Lubsko

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko

Technologia smart

Technologie smart w fotowoltaice to coraz popularniejsze rozwiązanie, które umożliwia jeszcze efektywniejsze wykorzystanie energii słonecznej. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych urządzeń i systemów, fotowoltaika staje się bardziej zaawansowana i dostępna dla coraz większej liczby odbiorców. Inteligentne systemy fotowoltaiczne pozwalają na automatyzację procesu produkcji i zużycia energii elektrycznej. Dzięki temu możemy zyskać jeszcze większą kontrolę nad naszą instalacją fotowoltaiczną, a także uzyskać oszczędności na rachunkach za prąd. Do najważniejszych urządzeń i systemów związanych z technologią smart w fotowoltaice należą: inteligentne liczniki energii, które pozwalają na bieżące monitorowanie i optymalizację produkcji i zużycia energii; systemy monitoringu wydajności paneli fotowoltaicznych, które umożliwiają kontrolowanie stanu technicznego paneli i ich wydajności; inteligentne inwertery, które sterują procesem ładowania akumulatorów i zarządzają procesem produkcji i zużycia energii elektrycznej; systemy zarządzania energią, które pozwalają na zdalną kontrolę nad instalacją fotowoltaiczną oraz na optymalizację procesu produkcji i zużycia energii elektrycznej. Dzięki zastosowaniu technologii smart w fotowoltaice możemy osiągnąć jeszcze większą efektywność wytwarzania i wykorzystywania energii słonecznej. Warto zatem zainwestować w nowoczesne rozwiązania, które pozwolą nam cieszyć się oszczędnościami na rachunkach za prąd oraz dbać o środowisko naturalne.

Panele fotowoltaiczne Lubsko Panele fotowoltaiczne Lubsko

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Lubsko
6000+
instalacje fotowoltaiczne Lubsko

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Lubsko
32%+
instalacje fotowoltaiczne Lubsko

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Lubsko

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Lubsku i okolicy

Nasza firma działa na rynku od wielu lat i zawsze stawiamy na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów i usług. Dzięki temu zdobyliśmy zaufanie setek zadowolonych klientów. W dzisiejszych czasach coraz więcej osób decyduje się na wykorzystanie energii słonecznej do zasilania swojego domu, a my jesteśmy tutaj, by pomóc Ci w tym procesie. Nasze panele fotowoltaiczne są wykonane z wysokiej jakości materiałów i zapewniają dużą wydajność oraz trwałość. Oprócz standardowych paneli fotowoltaicznych oferujemy także rozwiązania z wykorzystaniem technologii smart. Dzięki temu możesz monitorować produkcję energii przez swoje panele fotowoltaiczne w czasie rzeczywistym, co pozwala na lepsze zarządzanie zużyciem energii w Twoim domu. Dodatkowo, zastosowanie technologii smart pozwala na automatyczne dostosowywanie wydajności paneli do warunków atmosferycznych, co maksymalizuje produkcję energii. Nasze instalacje fotowoltaiczne są projektowane indywidualnie pod każdego klienta, dzięki czemu spełniają dokładnie jego potrzeby i oczekiwania. Nasze zespoły specjalistów zawsze dokładają wszelkich starań, by instalacje były wykonane w sposób bezpieczny, profesjonalny i zgodny z obowiązującymi standardami. Zapewniamy również kompleksową obsługę posprzedażową, w ramach której oferujemy regularne przeglądy oraz konserwację instalacji fotowoltaicznych. Nasze usługi są całkowicie bezpieczne, ekologiczne i przynoszą duże oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy pomogą Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami.

Panele fotowoltaiczne Lubsko

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Lubsko