576 664 382

Fotowoltaika Lubań

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Lubaniu

O firmie
Fotowoltaika Lubań

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy, która specjalizuje się w fotowoltaice. Nasza firma jest liderem na rynku energii odnawialnej i oferuje najwyższej jakości rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy szeroką gamę produktów związanych z fotowoltaiką, takich jak panele słoneczne, inteligentne systemy fotowoltaiczne, magazyny energii, inwertery oraz cały zakres usług związanych z projektowaniem, dostarczaniem, instalacją i serwisem. Nasze panele słoneczne są wykonane z najlepszych materiałów, co gwarantuje nie tylko ich trwałość, ale również wysoką wydajność. Oferujemy panele słoneczne o różnych parametrach, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Dzięki naszym panelom fotowoltaicznym możesz zacząć korzystać z energii słonecznej i przyczynić się do ochrony środowiska oraz oszczędzania na rachunkach za energię elektryczną. Oprócz paneli słonecznych oferujemy również inteligentne systemy fotowoltaiczne, które pozwalają na zdalne zarządzanie energią i optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Nasze systemy fotowoltaiczne są wyposażone w technologię smart, co umożliwia kontrolowanie produkcji energii elektrycznej i dostosowywanie jej do bieżących potrzeb. Dzięki temu można uzyskać maksymalną wydajność i zminimalizować koszty. Nasze systemy magazynowania energii pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej wtedy, gdy jest ona potrzebna, nawet gdy nie ma światła słonecznego. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać energię ze słonecznych paneli i zminimalizować koszty energii z sieci energetycznej. Nasza firma oferuje także pełen zakres usług związanych z projektowaniem, instalacją oraz serwisem paneli fotowoltaicznych. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zaprojektować i zamontować system fotowoltaiczny, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam na znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zacząć korzystać z energii słonecznej już dziś.

Panele fotowoltaiczne Lubań
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Lubań
Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań
Panele fotowoltaiczne Lubań

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Lubań

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Lubań

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Lubań

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Lubań

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań

Technologia smart

Technologia smart w fotowoltaice to rozwiązanie, które pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności i efektywności w produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych. Dzięki wykorzystaniu inteligentnych systemów fotowoltaicznych możliwe jest dostosowanie produkcji energii słonecznej do bieżących potrzeb, co umożliwia minimalizację kosztów oraz optymalne wykorzystanie energii ze słonecznych paneli. Inteligentne systemy fotowoltaiczne umożliwiają zdalne zarządzanie energią, co pozwala na kontrolowanie produkcji energii elektrycznej oraz dostosowanie jej do bieżących potrzeb. Dzięki temu można uzyskać maksymalną wydajność oraz minimalizację kosztów. Technologia smart w fotowoltaice obejmuje również zastosowanie nowoczesnych inwerterów, które pozwalają na przetwarzanie energii ze słonecznych paneli w taki sposób, aby była ona dostępna w sieci energetycznej. Inwertery te umożliwiają również kontrolowanie produkcji energii słonecznej oraz dostosowanie jej do bieżących potrzeb. Systemy magazynowania energii również stanowią element technologii smart w fotowoltaice. Pozwalają one na wykorzystanie energii słonecznej wtedy, gdy jest ona potrzebna, nawet gdy nie ma światła słonecznego. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać energię ze słonecznych paneli i zminimalizować koszty energii z sieci energetycznej. Wszystkie te elementy technologii smart w fotowoltaice są ze sobą powiązane, co umożliwia osiągnięcie maksymalnej wydajności i efektywności w produkcji energii elektrycznej z paneli słonecznych. Dzięki temu możliwe jest uzyskanie niezależności energetycznej oraz ochrona środowiska naturalnego. 

Panele fotowoltaiczne Lubań Panele fotowoltaiczne Lubań

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Lubań
6000+
instalacje fotowoltaiczne Lubań

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Lubań
32%+
instalacje fotowoltaiczne Lubań

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Lubań

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Lubaniu i okolicy

Nasza firma jest liderem na rynku i oferuje najwyższej jakości rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych. Oferujemy szeroki wybór paneli słonecznych wykonanych z najlepszych materiałów, co gwarantuje nie tylko ich trwałość, ale również wysoką wydajność. Nasze panele fotowoltaiczne są dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów, co pozwala na maksymalne wykorzystanie energii słonecznej i minimalizację kosztów energii elektrycznej. Nasza oferta obejmuje również pełen zakres usług związanych z instalacją paneli fotowoltaicznych. Nasi specjaliści posiadają wiedzę i doświadczenie, aby zaprojektować i zamontować system fotowoltaiczny, który będzie odpowiedni dla Twoich potrzeb. Dzięki naszym usługom możesz mieć pewność, że Twój system fotowoltaiczny będzie działał z maksymalną wydajnością i minimalizacją kosztów. Oprócz tego oferujemy inteligentne systemy fotowoltaiczne, które pozwalają na zdalne zarządzanie energią i optymalne wykorzystanie energii słonecznej. Nasze systemy fotowoltaiczne są wyposażone w technologię smart, co umożliwia kontrolowanie produkcji energii elektrycznej i dostosowywanie jej do bieżących potrzeb. Dzięki temu można uzyskać maksymalną wydajność i zminimalizować koszty. Nasza firma oferuje także systemy magazynowania energii, które pozwalają na wykorzystanie energii słonecznej wtedy, gdy jest ona potrzebna, nawet gdy nie ma światła słonecznego. Dzięki temu można maksymalnie wykorzystać energię ze słonecznych paneli i zminimalizować koszty energii z sieci energetycznej. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza i doświadczenie pozwoli nam na znalezienie najlepszego rozwiązania dla Twoich potrzeb. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach i zacząć korzystać z energii słonecznej już dziś.

Panele fotowoltaiczne Lubań

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Lubań