576 664 382

Pompy Ciepła Legionowo

Najtańsze instalacje Pomp Ciepła w Legionowie

O firmie
Pompy ciepła Legionowo

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy specjalizującej się w pompach ciepła! Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy od lat zajmują się projektowaniem, instalacją i serwisowaniem pomp ciepła. Nasza misja polega na dostarczaniu klientom najwyższej jakości urządzeń, które zapewnią im oszczędność energii, wygodę i komfort użytkowania oraz minimalny wpływ na środowisko naturalne. Nasze pompy ciepła powietrze-woda to rozwiązanie, które jest idealne dla domów jedno- i wielorodzinnych. Dzięki wykorzystaniu energii z powietrza atmosferycznego, pompy ciepła z naszej oferty są ekonomiczne i ekologiczne. Oferujemy zarówno modele typu split jak i monoblok, dostosowane do różnych potrzeb i wymagań naszych klientów. W naszej ofercie znajdziesz także pompy ciepła woda-woda, które są doskonałym rozwiązaniem dla budynków o większej powierzchni oraz obiektów przemysłowych. Dzięki wykorzystaniu wody gruntowej, pompy ciepła woda-woda pozwalają na jeszcze większą oszczędność energii i minimalizację kosztów ogrzewania. Nasza firma oferuje także pełen zakres usług związanych z pompami ciepła, w tym doradztwo, projektowanie, instalację oraz serwis i konserwację. Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów, którzy posiadają niezbędną wiedzę i umiejętności, aby sprostać każdemu wyzwaniu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług naszej firmy. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym pompom ciepła, będziecie Państwo zadowoleni z komfortu i oszczędności wynikających z ich użytkowania.

Paompy ciepła Legionowo
Etapy realizacji - krok po kroku
Pompy Ciepła Legionowo
Pompy Ciepła Legionowo Pompy Ciepła Legionowo Pompy Ciepła Legionowo Pompy Ciepła Legionowo
Pompy Ciepła Legionowo

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Pompy Ciepła Legionowo

Badanie kamerą termowizyjną

Całkowicie za darmo wykonamy u Ciebie badanie kamerą termowizyjną. Badanie termowizyjne to nowoczesna metoda, która pozwala ustalić wady w izolacji cieplnej budynku. Dzięki niemu możliwe jest wskazanie miejsc, w których straty ciepła są największe, a także ustalenie przyczyn takiego stanu rzeczy.

Pompy Ciepła Legionowo

Audyt i pobór mocy

Na podstawie zebranych informacji określimy, jakiej wielkości rachunków możesz się spodziewać inwestując w ten rodzaj ogrzewania.

Pompy Ciepła Legionowo

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Pompy Ciepła Legionowo

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie. Również na miejscu obliczymy wysokość rat.

Pompy Ciepła Legionowo

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy, a w szczególnych przypadkach maksymalnie do 30 dni. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Pompy Ciepła Legionowo

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi nawet do 10 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje pomp ciepła w Legionowie - budujemy na najlepszych podzespołach

Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo

Technologia smart

Nasza firma z pompami ciepła ma na celu zmniejszenie negatywnego wpływu na środowisko naturalne poprzez promowanie i dostarczanie energii zrównoważonej, przyjaznej dla środowiska. Jesteśmy przekonani, że nasze innowacyjne rozwiązania pomogą w ograniczeniu emisji gazów cieplarnianych, a także w zmniejszeniu kosztów energii dla naszych klientów. Nasza misja polega na dostarczaniu najwyższej jakości pomp ciepła powietrze-woda, które są skuteczne, energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Zależy nam na tym, aby zapewnić naszym klientom najlepsze rozwiązania, które przyczynią się do zmniejszenia emisji dwutlenku węgla i innych szkodliwych gazów do atmosfery. Pragniemy pokazać, że można czerpać energię w sposób ekologiczny i jednocześnie oszczędzać na kosztach związanych z ogrzewaniem. Nasza firma z dumą promuje zrównoważony rozwój i odpowiedzialność społeczną, angażując się w liczne projekty społeczne i działania na rzecz ochrony środowiska. Nasza działalność skupia się na zapewnieniu klientom najlepszych rozwiązań, ale również na wprowadzeniu pozytywnych zmian w społeczeństwie i ochronie naszego wspólnego środowiska. Wierzymy, że nasze innowacyjne rozwiązania będą przyczyniać się do rozwoju zrównoważonej energetyki i pozytywnych zmian w naszym środowisku. Dążymy do ciągłego doskonalenia i udoskonalania naszych produktów, aby sprostać wymaganiom naszych klientów i przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego dla przyszłych pokoleń. 

Pompy ciepła Legionowo Pompy ciepła Legionowo

dotacja do 21000 zł

Pompy Ciepła Legionowo
7000+
instalacje fotowoltaiczne Legionowo

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Moje Ciepło" lub "Czyste Powietrze" - to minimum 7000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Moje Ciepło" skierowany jest do właścicieli i współwłaścicieli nowych domów jednorodzinnych, a program "Czyste Powietrze" skierowany jest do właścicieli starych domów, którzy planują termomodernizację domu, a w jej ramach m.in. wymianę starego urządzenia grzewczego na pompę ciepła.

Ulga podatkowa 18-32%

Pompy Ciepła Legionowo
32%+
instalacje fotowoltaiczne Legionowo

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 53 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 106 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - pompy ciepła Legionowo

Kompleksowa usługa montażu pomp ciepła w Legionowie i okolicy

Pompy ciepła powietrze-woda to innowacyjne urządzenia, które wykorzystują energię z powietrza atmosferycznego do produkcji ciepła. Dzięki temu są one nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne, ponieważ nie emitują szkodliwych substancji do środowiska. Zasada działania pomp ciepła powietrze-woda jest bardzo prosta. Urządzenie pobiera ciepło z powietrza zewnętrznego i przekazuje je do wody, która krąży w systemie grzewczym. Proces ten odbywa się za pomocą specjalnego medium, które stanowi nośnik ciepła i umożliwia przekazywanie go z jednego medium do drugiego. Pompy ciepła powietrze-woda są dostępne w dwóch wersjach - monoblok i split. W przypadku modelu monoblok cała jednostka znajduje się w jednym urządzeniu, natomiast w modelu split jednostki wewnętrzna i zewnętrzna są oddzielone i połączone rurami. Dzięki temu splity zajmują mniej miejsca i są mniej hałaśliwe. Pompy ciepła powietrze-woda są doskonałym rozwiązaniem dla domów jednorodzinnych oraz budynków wielorodzinnych. Dzięki swojej ekonomiczności i ekologiczności pozwalają na znaczne obniżenie kosztów związanych z ogrzewaniem. Ponadto, wraz z rozwojem technologii, pompy ciepła stają się coraz bardziej efektywne i mogą być stosowane nawet w bardzo niskich temperaturach zewnętrznych. Nasza firma oferuje szeroki wybór pomp ciepła powietrze-woda, w tym modele monoblok i split, o różnych parametrach i mocy grzewczej. Oferujemy także pełen zakres usług związanych z projektowaniem, instalacją, serwisem i konserwacją pomp ciepła powietrze-woda. Nasi specjaliści z chęcią doradzą Państwu, który model pompy będzie najlepszy dla Państwa potrzeb i wymagań.

Pompy ciepła Legionowo

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż do 30 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 10 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Pompy Ciepła w Polsce

Oszczędność energii i obniżenie kosztów

Pompy ciepła wykorzystują naturalne źródła energii, takie jak powietrze, woda czy grunt, do wytwarzania ciepła. Dzięki temu są bardziej efektywne energetycznie niż tradycyjne systemy ogrzewania, co pozwala znacząco obniżyć koszty eksploatacji. W dłuższej perspektywie, inwestycja w pompę ciepła może się zwrócić przez niższe rachunki za ogrzewanie.

Ochrona środowiska

Pompy ciepła emitują znacznie mniej dwutlenku węgla i innych zanieczyszczeń powietrza niż kotły na paliwo stałe czy olej opałowy. Dlatego wykorzystując pompę ciepła, przyczyniasz się do ograniczenia emisji gazów cieplarnianych oraz poprawy jakości powietrza, co jest szczególnie istotne w Polsce, gdzie smog jest poważnym problemem.

Wsparcie rządowe i dofinansowania

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem pomp ciepła. W celu promowania odnawialnych źródeł energii, polski rząd oferuje różne programy dofinansowania i ulgi podatkowe dla osób inwestujących w pompy ciepła. Możliwość uzyskania wsparcia finansowego dodatkowo ułatwia podjęcie decyzji o zmianie systemu ogrzewania na bardziej ekologiczny i ekonomiczny.

POMPY CIEPŁA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – POMPY CIEPŁA 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Legionowo