576 664 382

Fotowoltaika Kobyłka

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Kobyłce

O firmie
Fotowoltaika Kobyłka

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy zajmującej się energią słoneczną! Jesteśmy specjalistami w dziedzinie fotowoltaiki i oferujemy naszym klientom kompleksowe rozwiązania związane z produkcją i dystrybucją energii ze źródeł odnawialnych. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w branży, zdajemy sobie sprawę z potrzeb naszych klientów i stale doskonalimy naszą ofertę, wprowadzając najnowsze rozwiązania technologiczne. Jednym z takich rozwiązań jest technologia smart, która zyskuje coraz większą popularność wśród inwestorów w energetykę słoneczną. Technologia smart w fotowoltaice umożliwia monitorowanie i kontrolowanie produkcji oraz zużycia energii elektrycznej w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możemy dokładnie określić ile energii słonecznej jest produkowane w naszych panelach i w jakim stopniu wykorzystywana jest w danym momencie. Zdajemy sobie sprawę, że każdy klient jest inny, dlatego oferujemy indywidualne rozwiązania, które są dostosowane do konkretnych potrzeb i wymagań. Nasze panele fotowoltaiczne posiadają również funkcję automatycznej optymalizacji produkcji energii, która dostosowuje pracę paneli do warunków atmosferycznych. Dzięki temu, możemy uzyskać maksymalną wydajność produkcji energii przy minimalnym zużyciu materiałów. Nasza firma oferuje również instalację systemów magazynowania energii, co pozwala na gromadzenie energii elektrycznej w bateriach i wykorzystywanie jej wtedy, gdy jest to potrzebne. Dzięki temu, jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom stabilne źródło energii elektrycznej, nawet wtedy, gdy pogoda nie sprzyja produkcji energii słonecznej. Zapewniamy profesjonalną i kompleksową obsługę, począwszy od projektu, poprzez instalację, aż do uruchomienia i utrzymania systemu. Dbamy o jakość naszych usług i oferujemy konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszą ofertą!

Panele fotowoltaiczne Kobyłka
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Kobyłka
Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka
Panele fotowoltaiczne Kobyłka

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Kobyłka

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Kobyłka

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Kobyłka

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Kobyłka

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka

Technologia smart

Technologia smart w fotowoltaice umożliwia inteligentne zarządzanie systemem fotowoltaicznym oraz pozwala na uzyskanie większej wydajności i oszczędności. Dzięki niemu możliwe jest m.in. zdalne monitorowanie i sterowanie pracą systemu, wykorzystanie prognoz pogody do optymalizacji jego działania czy automatyczne dostosowywanie pracy systemu do bieżących potrzeb. Inteligentne systemy fotowoltaiczne pozwalają na optymalne wykorzystanie dostępnej energii słonecznej, poprawiając tym samym efektywność i wydajność systemu. W przypadku zmiany warunków atmosferycznych, systemy te automatycznie dostosowują swoją pracę, co pozwala na uzyskanie maksymalnej wydajności i oszczędności. Dzięki technologii smart możliwe jest także zdalne monitorowanie i sterowanie pracą systemu, co pozwala na szybkie wykrywanie i rozwiązywanie ewentualnych problemów oraz na bieżąco sprawdzanie wydajności i zużycia energii. W przypadku wykrycia awarii lub problemów związanych z pracą systemu, możliwe jest zdalne diagnozowanie i usuwanie problemów. Technologia smart w fotowoltaice to także możliwość wykorzystania prognoz pogody do optymalizacji działania systemu. Dzięki temu system fotowoltaiczny będzie w stanie dostosować swoją pracę do przewidywanych warunków atmosferycznych, co pozwoli na maksymalne wykorzystanie dostępnej energii słonecznej. Podsumowując, technologia smart w fotowoltaice pozwala na uzyskanie większej wydajności, oszczędności oraz wygodę użytkowania poprzez zdalne monitorowanie i sterowanie pracą systemu oraz automatyczne dostosowywanie pracy systemu do bieżących potrzeb i prognoz pogody. 

Panele fotowoltaiczne Kobyłka Panele fotowoltaiczne Kobyłka

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Kobyłka
6000+
instalacje fotowoltaiczne Kobyłka

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Kobyłka
32%+
instalacje fotowoltaiczne Kobyłka

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Kobyłka

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Kobyłce i okolicy

Nasza firma powstała z pasji do zielonej energii i dbałości o środowisko naturalne. Oferujemy profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu fotowoltaiki dla klientów prywatnych, przedsiębiorstw oraz instytucji. Naszym celem jest dostarczenie naszym klientom nie tylko najwyższej jakości produktów, ale również najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, takich jak technologia smart w fotowoltaice. Dzięki niej nasze instalacje fotowoltaiczne są jeszcze bardziej efektywne i przyjazne dla środowiska. Technologia smart w fotowoltaice pozwala na zdalne monitorowanie i kontrolowanie pracy instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu możemy w czasie rzeczywistym śledzić wydajność instalacji i monitorować jej stan techniczny. Dodatkowo, w przypadku wykrycia awarii lub problemów, możemy szybko i skutecznie zareagować. Nasze instalacje fotowoltaiczne są wyposażone w inteligentne systemy monitoringu i sterowania, które umożliwiają zoptymalizowanie produkcji energii elektrycznej. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom maksymalną wydajność i oszczędność energii. W naszej ofercie znajdziesz różnego rodzaju panele fotowoltaiczne, w tym monokrystaliczne i polikrystaliczne, dostosowane do Twoich potrzeb i wymagań. Nasi specjaliści pomogą Ci w doborze odpowiedniego rozwiązania, a następnie przeprowadzą fachową instalację, która pozwoli na uzyskanie maksymalnej wydajności i oszczędności. Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym produktom i usługom zyskasz nie tylko oszczędności, ale również poczucie satysfakcji z dbałości o środowisko naturalne.

Panele fotowoltaiczne Kobyłka

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Kobyłka