576 664 382

Fotowoltaika Międzyrzecz

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Międzyrzeczu

O firmie
Fotowoltaika Międzyrzecz

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Witaj na stronie naszej firmy zajmującej się fotowoltaiką. Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy pomagają naszym klientom w instalacji paneli fotowoltaicznych, dzięki czemu mogą oni korzystać z odnawialnych źródeł energii, przyczyniając się do ochrony środowiska i jednocześnie obniżając koszty swojego rachunku za prąd. Nasza firma oferuje szeroki zakres usług, od doradztwa w zakresie wyboru odpowiedniego systemu fotowoltaicznego, poprzez instalację, aż po serwis i konserwację. Pracujemy tylko z najwyższej jakości produktami, co zapewnia nie tylko długą żywotność systemu, ale także optymalną wydajność i wydajność energetyczną. Jesteśmy dumni z naszej wiedzy i doświadczenia w dziedzinie fotowoltaiki. Nasze usługi są dostosowane do potrzeb każdego klienta, a nasi specjaliści zawsze starają się znaleźć najlepsze rozwiązanie, które zaspokoi ich potrzeby i oczekiwania. Oferujemy również technologię smart w naszych instalacjach fotowoltaicznych. Dzięki niej nasi klienci mają możliwość zdalnego monitorowania i zarządzania swoim systemem, co pozwala na optymalne wykorzystanie energii słonecznej i minimalizowanie zużycia energii z sieci. Technologia smart umożliwia także szybkie wykrycie i usuwanie usterek w systemie, co zwiększa nie tylko wydajność, ale także bezpieczeństwo użytkowania. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji, abyśmy mogli pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów związanych z wykorzystaniem energii słonecznej. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta i profesjonalizm zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Międzyrzecz
Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz
Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

Technologia smart

Technologia smart to rozwiązanie, które w dzisiejszych czasach pojawia się coraz częściej w dziedzinie fotowoltaiki. Odpowiednio zaprogramowane oprogramowanie oraz aplikacje pozwalają na zwiększenie wydajności oraz automatyzację systemu fotowoltaicznego, co przekłada się na większą oszczędność energii oraz zwiększenie efektywności. Dzięki zastosowaniu technologii smart w fotowoltaice, możliwe jest m.in. zdalne sterowanie systemem, np. przez aplikację na smartfonie czy komputerze. Pozwala to na bieżąco monitorować produkcję energii, sprawdzić aktualny stan baterii czy paneli, a także wprowadzać zmiany w ustawieniach systemu. Kolejnym ważnym elementem technologii smart jest system monitoringu i diagnozowania usterki. Dzięki niemu można szybko wykryć awarię i podjąć odpowiednie kroki naprawcze, co przekłada się na minimalizację kosztów związanych z utrzymaniem systemu fotowoltaicznego. Warto również zwrócić uwagę na możliwość integracji systemu fotowoltaicznego z innymi urządzeniami smart home. Dzięki temu można np. włączać oświetlenie czy ogrzewanie domu w oparciu o to, kiedy system fotowoltaiczny generuje najwięcej energii, co przekłada się na większą oszczędność. Firma X zajmuje się sprzedażą oraz instalacją paneli fotowoltaicznych, a także oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii smart. Nasz zespół specjalistów chętnie doradzi w wyborze najlepszego rozwiązania i przeprowadzi instalację systemu fotowoltaicznego w sposób fachowy i bezpieczny. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twój dom będzie wykorzystywał energię słoneczną w sposób jak najbardziej efektywny i oszczędny. 

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Międzyrzecz
6000+
instalacje fotowoltaiczne Międzyrzecz

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Międzyrzecz
32%+
instalacje fotowoltaiczne Międzyrzecz

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Międzyrzecz

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Międzyrzeczu i okolicy

Jesteśmy zespołem ekspertów, którzy pasjonują się energią słoneczną i chcą pomóc w dostarczeniu zielonej energii do Twojego domu lub firmy. Oprócz tradycyjnych systemów fotowoltaicznych, oferujemy także technologie smart, które pozwalają na jeszcze bardziej efektywne wykorzystanie energii słonecznej. Dzięki nim można zarządzać produkcją i zużyciem energii w sposób jeszcze bardziej precyzyjny, co przekłada się na mniejsze rachunki za prąd. Technologie smart, takie jak inteligentne regulatory ładowania, monitorowanie produkcji energii i systemy zarządzania energią, pozwalają na pełną kontrolę nad produkcją i zużyciem energii w czasie rzeczywistym. Dzięki temu można zminimalizować zużycie energii z sieci i korzystać z własnej energii wyprodukowanej przez panele fotowoltaiczne. W naszej ofercie znajdują się także panele fotowoltaiczne o zwiększonej wydajności i trwałości, co pozwala na jeszcze większe oszczędności i inwestycję w przyszłość. Zapewniamy kompleksową obsługę, począwszy od doradztwa w wyborze odpowiedniego systemu fotowoltaicznego, przez instalację paneli, aż po późniejsze serwisowanie i monitorowanie produkcji energii. Daj nam szansę, aby pomóc Ci w przekształceniu Twojego domu lub firmy w źródło czystej energii i oszczędności. Skontaktuj się z nami, a nasi eksperci odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i przygotują indywidualną ofertę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Panele fotowoltaiczne Międzyrzecz

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Międzyrzecz