576 664 382

Fotowoltaika Gniezno

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Gnieźnie

O firmie
Fotowoltaika Gniezno

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Degon to działająca od 2015 roku firma, która montuje panele fotowoltaiczne w Gnieźnie i okolicy, realizując zlecenia dla domów prywatnych oraz firm. Zastosowane instalacje fotowoltaiczne w Gnieźnie pozwolą na zaoszczędzenie nawet kilku tysięcy rocznie na opłatach, dzięki czemu nie trzeba martwić się rosnącymi cenami energii. Ponadto, każdy może liczyć na dotacje i ulgę podatkową na zamontowanie paneli fotowoltaicznych a ponadto, dzięki programowi Fotowoltaika 1000+ za każdą instalację fotowoltaiczną zrealizowaną z polecenia można otrzymać 1000zł. Stosowane przez firmę panele słoneczne to renomowane europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat, a nasze instalacje fotowoltaiczne należą do najtańszych w Polsce. Dodatkowo, fotowoltaika Gniezno DEGON wykorzystuje optymalizatory pracy oraz inwertery SolarEdge, dzięki czemu można umieścić panele fotowoltaiczne w miejscach zacienionych przy zachowaniu wysokiej produkcji energii. Wykorzystywane optymalizatory sprawiają, że każdy panel działa niezależnie, co poprawia wydajność całej instalacji w warunkach zmniejszonej jasności o kilkadziesiąt procent. Ekipy montażowe, złożone z pracowników o wieloletnim doświadczeniu, pozyskanym dzięki realizacji wielu zleceń i uzyskaniu wielu certyfikatów, gwarantują wysoką jakość wykonywanych usług przy zachowaniu niskich cen, by instalacja fotowoltaiczna przynosiła realne korzyści. Ponadto, firmę wyróżnia opcja darmowej konsultacji oraz monitoringu produkcji energii czy załatwienie wszystkich niezbędnych formalności za klientów.

Panele fotowoltaiczne Gniezno
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Gniezno
Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno
Panele fotowoltaiczne Gniezno

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Gniezno

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Gniezno

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Gniezno

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Gniezno

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno

Technologia smart

Technologia SMART pozwala w każdym momencie połączyć się z dowolnego urządzenia tj. smartfona, tabletu czy komputera z falownikiem który jest wpięty do domowej sieci WiFi i sprawdzić stan naszej instalacji fotowoltaicznej. Możemy w każdej chwili sprawdzić aktualną produkcję prądu oraz historyczną np z zeszłego miesiąca, roku czy od samego początku. Dodatkowo bardzo często stosujemy rozwiązanie technologicznej optymalizacji które polega na połączeniu optymalizatorów pracy z inwerterem SolarEdge. Dzięki temu każdy panel działa z osobna. a nie w łańcuchu jak jest to w przypadku montażu bez optymalizatorów. Poprawia to wydajność całej instalacji. W przypadku standardowych inwerterów łańcuchowych w przypadku zacienienia choćby jednego panela w 50% produkcja na całej instalacji spadnie do 50% czyli do maksymalnej mocy najsłabszego ogniwa w łańcuchu, dlatego gdy to konieczne każdorazowo staramy się montować optymalizatory pracy. 

Panele fotowoltaiczne Gniezno Panele fotowoltaiczne Gniezno

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Gniezno
6000+
instalacje fotowoltaiczne Gniezno

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Gniezno
32%+
instalacje fotowoltaiczne Gniezno

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Gniezno

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Gnieźnie i okolicy

Świadczona przez naszą firmę kompleksowa obsługa klientów obejmuje zbudowanie projektu, montaż, formalności w energetyce oraz finansowanie. Na miejscu wykonywania zlecenia przeprowadzany jest bezpłatny audyt, by jak najbardziej dostosować instalacje fotowoltaiczne Gniezno do indywidualnych potrzeb ludzi. Realizacja pełnej oferty rozpoczyna się od umówienia się na bezpłatną konsultację absolutnie bez żadnych zobowiązań, podczas niej klient otrzyma wszystkie potrzebne informacje dotyczące kwestii, jaką jest fotowoltaika Gniezno, w tym jakich oszczędności może się spodziewać po jej zbudowaniu na własnym dachu. Następnie po wszystkich ustaleniach i uzyskanych oczekiwaniach, budowany jest projekt instalacji po wybraniu poszczególnych komponentów, pozyskanych dzięki partnerstwu z niemieckim producentem paneli fotowoltaicznych - firmą IBC Solar. Następnie firma zajmuje się przygotowaniem wszystkich formalności związanych z finansowaniem i pozyskaniem dotacji. Złożenie wniosku kredytowego zajmuje 20 minut, a decyzję otrzymuje się jeszcze tego samego dnia. Klienci mogą liczyć na 5000zł dotacji na panele fotowoltaiczne, jak i ulgę podatkową w wysokości 17%. Montaż instalacji fotowoltaicznej przez nasze firmowe ekipy przebiega w ciągu 7 dni. Pracownicy dokładają wszelkich starań, by prace przebiegały w miarę możliwości bezinwazyjnie. Po tym, klienci mogą liczyć na serwis instalacji w trakcie gwarancji produktowej oraz 3-letniej rękojmi na montaż.

Panele fotowoltaiczne Gniezno

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Nasze ceny
Fotowoltaika Gniezno - Cennik za kompletne instalacje wraz z montażem
Moc zestawu nazwa Modułu Cena brutto Cena po odliczeniu dopłat
2 kW Telesun 320 W od 8 999 zł od 3 735 zł
2,5 kW Telesun 320 W od 10 499 zł od 4 564 zł
3,2 kW Telesun 320 W od 12 999 zł od 6 639 zł
3,5 kW Telesun 320 W od 13 999 zł od 7 469 zł
4,2 kW Telesun 320 W od 16 499 zł od 9 544 zł
4,5 kW Telesun 320 W od 17 300 zł od 10 209 zł
5 kW Telesun 320 W od 18 999 zł od 11 619 zł
6 kW Telesun 320 W od 22 999 zł od 14 939 zł
7 kW Telesun 320 W od 26 499 zł od 17 844 zł
8 kW Telesun 320 W od 28 499 zł od 19 504 zł
9 kW Telesun 320 W od 31 999 zł od 22 409 zł
10 kW Telesun 320 W od 33 999 zł od 24 069 zł

* wyliczenia dla domu z instalacją odgromową i dachem o nachyleniu 30-45% pokrytym blachodachówką na terenie wielkopolski

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

GNIEZNO
Gniezno