576 664 382

Fotowoltaika Radom

Najtańsze instalacje fotowoltaiczne w Radomiu

O firmie
Fotowoltaika Radom

Degon - najtańsza energia pod słońcem!

Nasza firma stawia na najwyższą jakość produktów oraz usług, dlatego oferujemy tylko panele fotowoltaiczne renomowanych producentów oraz fachowe doradztwo i wsparcie techniczne. Nasza oferta obejmuje panele fotowoltaiczne o różnych parametrach mocy, które pozwalają na dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Nasze panele fotowoltaiczne są wytwarzane z najlepszych materiałów, co gwarantuje ich wydajność oraz trwałość w trudnych warunkach atmosferycznych. Oferujemy kompleksową obsługę instalacji fotowoltaicznych, począwszy od projektowania, poprzez montaż, aż po serwisowanie. Nasz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w branży zapewnia pełne wsparcie techniczne i doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rozwiązania. Współpracujemy z wiodącymi producentami paneli fotowoltaicznych na rynku, co pozwala nam na dostarczanie naszym klientom najwyższej jakości produktów oraz najnowszych rozwiązań w dziedzinie energii słonecznej. Dzięki naszym rozwiązaniom fotowoltaicznym można osiągnąć niezależność energetyczną, oszczędzać na rachunkach za energię elektryczną oraz wpływać na ochronę środowiska naturalnego. Zapewniamy pełne wsparcie techniczne oraz szybką reakcję na awarie. Nasza firma stawia na najwyższą jakość obsługi klienta, indywidualne podejście do każdego klienta i konkurencyjne ceny. Jeśli szukasz najlepszych rozwiązań fotowoltaicznych, zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!

Panele fotowoltaiczne Radom
Etapy realizacji - krok po kroku
Instalacje fotowoltaiczne Radom
Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom
Panele fotowoltaiczne Radom

DARMOWA KONSULTACJA

Czekamy na Twój telefon – umów się z nami na darmową konsultację. Doradzimy technicznie oraz odpowiemy na wszelkie nurtujące pytania. Wytłumaczymy na czym polegają gwarantowane dopłaty oraz jak dobrać wielkość instalacji. Przygtotujemy dla Ciebie ofertę szytą na miarę!

Panele fotowoltaiczne Radom

Projekt

Po dobraniu odpowiednich elementów do Twojej instalacji przygotujemy projekt pod instalację na Twoim dachu.

Panele fotowoltaiczne Radom

Finansowanie

Załatwimy na miejscu wszelkie formalności odnośnie finansowania. Decyzja kredytowa w 15 minut i najniższe na rynku oprocentowanie około 4,5% RRSO. Również na miejscu obliczymy wysokość rat które najczęściej nie przekraczają rachunków za prąd.

Panele fotowoltaiczne Radom

Montaż

Naszym atutem jest szybka realizacja zlecenia. Większość instalacji montujemy w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy. Sama instalacja trwa jeden dzień. Wszelkie elementy potrzebne do Twojej instalacji posiadamy na miejscu dlatego też nie musisz czekać 2-3 miesięcy jak tu najczęściej proponują konkurencyjne firmy.

Panele fotowoltaiczne Radom

Serwis

W zależności od wyboru konkretnych elementów gwarancja na produkt wynosi najczęściej 10-15 lat, a na gwarantowany uzysk mocy z paneli nawet na 30 lat! Ze swojej strony oferujemy również coroczny przegląd i ewentualny serwis instalacji.

Instalacje fotowoltaiczne w poznaniu budujemy na najlepszych podzespołach

Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom

Technologia smart

Technologia SMART pozwala w każdym momencie połączyć się z dowolnego urządzenia tj. smartfona, tabletu czy komputera z falownikiem który jest wpięty do domowej sieci WiFi i sprawdzić stan naszej instalacji fotowoltaicznej. Możemy w każdej chwili sprawdzić aktualną produkcję prądu oraz historyczną np z zeszłego miesiąca, roku czy od samego początku. Dodatkowo bardzo często stosujemy rozwiązanie technologicznej optymalizacji które polega na połączeniu optymalizatorów pracy z inwerterem SolarEdge. Dzięki temu każdy panel działa z osobna. a nie w łańcuchu jak jest to w przypadku montażu bez optymalizatorów. Poprawia to wydajność całej instalacji. W przypadku standardowych inwerterów łańcuchowych w przypadku zacienienia choćby jednego panela w 50% produkcja na całej instalacji spadnie do 50% czyli do maksymalnej mocy najsłabszego ogniwa w łańcuchu, dlatego gdy to konieczne każdorazowo staramy się montować optymalizatory pracy. 

Panele fotowoltaiczne Radom Panele fotowoltaiczne Radom

dotacja 5000 zł

Fotowoltaika Radom
6000+
instalacje fotowoltaiczne Radom

Skorzystaj z gwarantowanej dopłaty z programu "Mój Prąd" - to aż 6000 zł. Wypełnimy za Ciebie wszystkie wnioski - Tobie pozostanie tylko podać numer rachunku bankowego na który mają wpłynąć środki. Program "Mój Prąd" skierowany jest do osób fizycznych które produkują prąd na własne potrzeby. Wsparciem objęte są instalacje o mocy od 2 do 10 kW. Dopłata należy się każdemu i nie trzeba spełaniać żadnych dodatkowych formalności. 

Ulga podatkowa 12-32%

Fotowoltaika Radom
32%+
instalacje fotowoltaiczne Radom

Niezależnie od programu "Mój Prąd" skorzystaj z ulgi termoizolacyjnej i odlicz aż 32% podatku. Wyliczoną kwotę wpisujemy w odpowiednią rubrykę podczas składania PIT-u, a Urząd Skarbowy przeleje nam podaną kwotę na rachunek bankowy w formie zwrotu. Ulga jest ograniczona kwotowo do 50 tysięcy złotych na osobę fizyczną lub 100 tysięcy złotych na małżeństwo. 

Degon - fotowoltaika Radom

Kompleksowa usługa montażu paneli fotowoltaicznych w Radomiu i okolicy

Technologia smart w fotowoltaice to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia zdalne monitorowanie i sterowanie instalacją fotowoltaiczną w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwe jest zwiększenie wydajności instalacji oraz osiągnięcie większych oszczędności na rachunkach za energię elektryczną. Inteligentne systemy fotowoltaiczne pozwalają na optymalizację produkcji energii słonecznej oraz minimalizację kosztów z nią związanych. Systemy te pozwalają na zdalne zarządzanie instalacją, monitorowanie jej pracy oraz wykrywanie awarii i szybkie ich usuwanie. Dzięki temu można zwiększyć wydajność instalacji, co przekłada się na oszczędności finansowe. Jednym z najbardziej popularnych rozwiązań smart w fotowoltaice są inteligentne inwertery, które pozwalają na kontrolowanie produkcji energii w czasie rzeczywistym. Dzięki temu możliwe jest optymalizowanie pracy instalacji, tak aby wytwarzała ona energię w sposób jak najbardziej wydajny i opłacalny. Kolejnym rozwiązaniem smart w fotowoltaice są systemy zarządzania energią, które pozwalają na kontrolowanie zużycia energii w budynkach oraz automatyczne zarządzanie produkcją energii słonecznej. Dzięki temu można znacznie obniżyć koszty związane z energią elektryczną oraz zwiększyć niezależność energetyczną. Technologia smart w fotowoltaice to przyszłość produkcji energii słonecznej. Jej zastosowanie pozwala na osiągnięcie maksymalnych korzyści z energii słonecznej oraz minimalizację kosztów. Warto zainwestować w rozwiązania smart w fotowoltaice i cieszyć się niezależnością energetyczną oraz korzyściami finansowymi.

Panele fotowoltaiczne Radom

Czym się wyróżniamy?

  • Darmowa konsultacja
  • Montaż w przeciągu 7-14 dni od podpisania umowy
  • Sami załatwiamy wszystkie formalności
  • Europejskie produkty z gwarancją nawet do 30 lat
  • Darmowy monitoring po WiFi produkcji energii
  • Pozyskamy na miejscu dla Ciebie finansowanie - 4,5% RRSO
  • Kompleksowa obsługa i serwis
  • Certyfikowany i doświadczony personel

Panele słoneczne w Polsce

Panele słoneczne a pogoda w Polsce

Panele słoneczne są sprawdzonym i korzystnym rozwiązaniem, dzięki czemu znajdują się w wielu krajach Europy. Niezwykle rozwinięta fotowoltaika znajduje się w Skandynawii, a w Niemczech wykonano ponad 4 miliony mikroinstalacji fotowoltaicznych. Niska w stosunku do innych europejskich krajów liczba zamontowanych paneli w Polsce, nie wynika z warunków pogodowych, lecz z braku sprzyjającego prawa, które na szczęście uległo zmianom w 2015 roku, przez co ilość instalacji z roku na rok wzrasta.

Rozliczenie z Energetyką

Energia wytworzona przez instalację w ciągu dnia wystarcza na tyle, że nie musisz za nią płacić. Z kolei nadwyżka wytworzonej energii gromadzona jest w sieci działającej jak akumulator, którą możesz wykorzystać wieczorem i w nocy. To wszystko sprawia, że do zapłacenia będą jedynie opłaty stałe, bez płacenia za energię i przesył. Wpływa na to również fakt, że niedobór wytwarzanej energii podczas pory zimowej równoważony jest przez jej nadwyżkę podczas sezonu letniego.

Czy to się opłaca?

Liczne zalety oraz korzyści zdecydowanie i niezaprzeczalnie przemawiają za montażem paneli fotowoltaicznych. Szybki i dynamiczny rozwój technologii oraz dobrze rozwinięta gałąź przemysłu związana z fotowoltaiką zapewnia spadek cen instalacji fotowoltaicznych przy jednoczesnym utrzymaniu ich wysokiej wydajności. Wpływ zastosowania takich instalacji widoczny jest przy opłatach za prąd, pozwalając na uzyskanie oszczędności na energii oraz uniezależnienie od podwyżek jej cen.

FOTOWOLTAIKA

1000+

Poleć nas - zapłacimy 1000 zł!

Zapraszamy do skorzystania z naszego Programu Poleceń – Fotowoltaika 1000+ Poleć nas sąsiadowi lub znajomemu, a my zapłącimy Tobie 1000 zł za każdą instalację z Twojego polecenia!

Kontakt

Zadzwoń i umów się na darmową konsultację lub wypełnij formularz kontaktowy,
a my oddzwonimy w dogodnych dla Ciebie godzinach.

Wybierz miasto - Fotowoltaika

Wybierz miasto - Pompy Ciepła

DEGON - Armanda Sp. z o.o.

576 664 382

szymon@degon.pl

Radom